Vpisala sem se v enajsti razred Tinine in Vladkine Male šole prazničnega ustvarjanja. V vseh prejšnjih letih sem se ogromno naučila od zelo prijaznih učiteljic in spoznala veliko enako mislečih in znanja željnih sošolk, ki so postale moje prijateljice tako v blogerskem, kot tudi resničnem svetu. Prav zaradi obeh učiteljic in vseh sošolk sem z veseljem privlekla na plano ustvarjalne pripomočke za izdelavo prazničnih voščilnic. Z novo kolekcijo Najlepši par pa sem še malo nadgradila svojo (že dolgo ne več skromno) zbirko ustvarjalnih pripomočkov. :-)
Torej, prva naloga v letošnji MŠPU je ZABAVNI NEGATIV. Poigrala sem se z velikimi številkami, ki so seveda čisto "friš" nove, in roza barvo, da so voščilnice primerne tudi za zadnji izziv pri CRAFT-alnici.
Mislim, da ni treba posebej poudarjati, da so vsi ustvarjalni pripomočki Najlepši par. :-) Pravokotnik s šivi sem izrezala iz roza foto kartona in s pomočjo plastične šablone razmetane pike s sivo distress blazinico nanesla vzorec. Pravokotnik iz belega kartona je izrezan s pomočjo šablone vesela pošta. Na ta pravokotnik sem položila velike številke in jih izrezala. Namesto ničle je bunkica, ki se blešči zaradi srebrnega kartona. Še pentlja, srčno voščilo, "vrvica" in lepilo in tri skoraj enake voščilnice gredo na pot za fundacijo Europa Donna.
Praznično voščilnico prijavljam na naslednje izzive:
- MŠPU 11: prva naloga - ZABAVNI NEGATIV
- Najlepši par: Galerija meseca oktobra
- CRAFT-alnica: Izziv #346 - EUROPA DONNA - Praznična voščilnica z roza pentljo
- NBUS: NBUS Challenge #55 (big numbers, pendant and sentiment are NBUS)
- Krafty Chicks Challenge: #686 - CAS
Lep pozdrav do naslednjič. :-)




















.jpg)
.jpg)



























.png)

